Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.TekMirc.Com Sohbet ve Chat Sitesi daha güzel, özgür chat yapmanız için burada.

admin Aralık 21 2022

Badoo Sohbet

Badoo sohbet yıl geçtikçe popülerliğini kaybetmeyen en büyük ve en değerli resimli, görüntülü sohbet sitelerinden bir tanesidir. Asla değerini kaybetmeyen gün yüzüne çıkmış bu nadide topluluklarla oluşmuş platform tüm bay ve bayan arkadaşların ilgi odağı olmuştur, olmaya da devam edecektir. Türkiye’de en çok kullanılan bu uygulama Badoo, hiç hız kesmeden tüm kullanıcılarına hizmet göstermektedir, sadece Türkiye deniyelim tüm dünyada aktif bir şekilde gösterime açık kalmaktadir. Badoo sohbet tekmirc.com sohbet ve chat sitesinin de ilgisini çekmiş bu platforma dayanarak, duyarlı olarak yazılı sohbet sistemini yazmış herkese sunmuştur. Bu emin adımlarla yürüyen ekibini mIRC anlamında büyük bir yol almaktadır.

mIRC

mIRC eskisi gibi popiler bir sistem olmasa da biz bu yolda yürümeye karar verdik ve asla bu çalışmalarımız dan bizleri alı koyamiyacaklar biz bu yolda hedef belirledik hız kesmeden devam edeceğiz.

Tekmirc.Com mIRC anlamında en büyük hedeflerini ortaya koymaya, herkese inat irc ve mIRC sistemini ayakta tutmaya, kim ne derse desin bu sistem çöktü kimse ilgilenmiyor kimse gelmiyor sohbet, muhabbet dönmüyor diyenlere inat vazgeçmeden bu işi başarıp büyük bir site olduğumuzu herkese gösterip yapmış olduğumuz calismalar ile gurur duyacağız.

Badoo

Sohbet tekmirc ile başlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medyadan Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

music Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.