SOHBETE GİRİŞ

Connect to Chat

Sohbet ve Chat Odaları

Birçok Sohbet Sitesini İçinde Barındıran, Birden Fazla İnsanlarla Tanışmanızı Sağlayan, İsterseniz Arkadaşlarınızla, İsterseniz Yeni Arkadaş Edinebileceğiniz Bir Sohbet Platformudur.

Play Store

Android Uygulama

Apple Store

İos Uygulama

Türkce mIRC

Bilgisayarınız için

Radyo Dinle

Canlı Yayın

admin Aralık 15 2022
İRC Sohbet ve mIRC

İRC Sohbet ve mIRC

Internet Relay Chat veya IRC, İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. 1988 yılında Finlandiya'da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafından yazılmıştır. Günümüzde IRC dünyanın hemen her yerindeki insanların kullandığı bir platform haline gelmiştir.
Bu küçük bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik. Bu büyük platform en çok görüyorum ki Türkiye üzerinde daha çok fenomen haline gelmiştir severek de bu uygulamayı kullanıyoruz. TekMirc.com mIRC ve sohbet platformu 2022 yılında yeniden aktif hale gelerek siz değerli İRC kullanıcı arkadaşlarımıza sunuyoruz. Şu an hemen hemen her dalda chat siteleri açılıyor neredeyse her gün ama kısa bir süre içerisinde kapanma derecesine gelmektedir. Sebebi ise uzun süreli olmamasının sorunu site içerisinde kullanıcı sayısı, sağlıklı sohbet eden user, web içerik paylaşımları ile bir türlü randuman alamayınca kapatmak zorunda kalabiliyorlar. Ama biz uzun süreli dik bir şekilde ayakta kalmaya çalışıp sizlere özgürce takılıp irc ortamında üst düzey kadrosu ile güvenli sohbet etme olanağı sağlayarak sizlerleyiz. TekMirc ekibi olarak yazılı sistemin üstüne bizlerde sistem ekleyerek mükemmel ortama ayak uyduracaksınız. Fazla sözü uzatmadan sitemize gelip en azından bir 10 dakikanızı ayırarak içeride bulunan online user arkadaşlarımızla sohbet ederek farkı anlayacaksınız. Web içeriğinde yazmış ve paylaşmış olduğumuz makaleler ile zaten farkına varacaksınız. İRC Sohbet ve mIRC    

, , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir