Sohbete Giriş

Sohbet Odaları

Sizlere özel odalarımızla rahatca ve güvenlice sohbet etmenizi saglamak görevimiz.TekMirc.Com Sohbet ve Chat Sitesi daha güzel, özgür chat yapmanız için burada.

admin Aralık 15 2022

İRC Sohbet ve mIRC

Internet Relay Chat veya IRC, İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. 1988 yılında Finlandiya’da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafından yazılmıştır. Günümüzde IRC dünyanın hemen her yerindeki insanların kullandığı bir platform haline gelmiştir.

Bu küçük bilgiyi sizlerle paylaşmak istedik. Bu büyük platform en çok görüyorum ki Türkiye üzerinde daha çok fenomen haline gelmiştir severek de bu uygulamayı kullanıyoruz.

TekMirc.com mIRC ve sohbet platformu 2022 yılında yeniden aktif hale gelerek siz değerli İRC kullanıcı arkadaşlarımıza sunuyoruz. Şu an hemen hemen her dalda chat siteleri açılıyor neredeyse her gün ama kısa bir süre içerisinde kapanma derecesine gelmektedir. Sebebi ise uzun süreli olmamasının sorunu site içerisinde kullanıcı sayısı, sağlıklı sohbet eden user, web içerik paylaşımları ile bir türlü randuman alamayınca kapatmak zorunda kalabiliyorlar.

Ama biz uzun süreli dik bir şekilde ayakta kalmaya çalışıp sizlere özgürce takılıp irc ortamında üst düzey kadrosu ile güvenli sohbet etme olanağı sağlayarak sizlerleyiz. TekMirc ekibi olarak yazılı sistemin üstüne bizlerde sistem ekleyerek mükemmel ortama ayak uyduracaksınız.

Fazla sözü uzatmadan sitemize gelip en azından bir 10 dakikanızı ayırarak içeride bulunan online user arkadaşlarımızla sohbet ederek farkı anlayacaksınız. Web içeriğinde yazmış ve paylaşmış olduğumuz makaleler ile zaten farkına varacaksınız.

İRC Sohbet ve mIRC

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Medyadan Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!

music Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.