SOHBETE GİRİŞ

Connect to Chat

Sohbet ve Chat Odaları

Birçok Sohbet Sitesini İçinde Barındıran, Birden Fazla İnsanlarla Tanışmanızı Sağlayan, İsterseniz Arkadaşlarınızla, İsterseniz Yeni Arkadaş Edinebileceğiniz Bir Sohbet Platformudur.

Play Store

Android Uygulama

Apple Store

İos Uygulama

Türkce mIRC

Bilgisayarınız için

Radyo Dinle

Canlı Yayın

admin Ocak 15 2023
Organik Sohbet

Organik Sohbet

Organik sohbet, organik bir şekilde chat yapmanın keyifli halini sizlere sunmaktayız. mIRC yapmak tabiki zevkli bir sanal organizma, bu platform daha güzel bir şekilde arkadaş edinebilir bir şekilde yazılı sistem olarak yazılıp piyasaya sunulmuştur.
Görüntülü ve video olarak bir yazılım sistemi yoktu ama son zamanlarda bakıyoruz ki sesli ve görüntülü sohbet imkanı sağlayan irc giriş sistemini destekleyen sohbet apletleri yazılmış, bu aplet ile sesli, görüntülü bir şekilde chat yapmanıza olanak sağlamaktadır. Ama ben yinede irc nin orijinal ve organik bir sekilde sohbet yapılması taraftarıyım çünkü bu sisteme alışmış oldum ve benim gibi düşünen arkadaşların çoğunu görmekteyiz. Tekmirc ailesi irc sistemin yazılı olarak chat ve mIRC yapilmasi taraftarı olduğunuz için QBilisimin yazmış olduğu Zsohbet aplet ile siz değerli kardeşlerimize hizmet vermekteyiz. Zsohbet gerçek anlamıyla bu sistemin göz bebeği olmaya devam etmektedir. Tabikide bir çok aplet var ama neden se zsohbet kullanıcıların gözüne daha güzel gelmiş kolay ve özgürce sohbet yapma imkanı saglamistir. Bu nedenle yazılı sistemin en güzel apletleri arasında yerini korumayı başarmıştır.
Organik sohbet yap tekmirc.com ile devam et daha güzel arkadaşlıklar edin ve zamanını iyi değerlendir.

, , , , , ,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir